amoros16

Cursa1 Open

Nr Lloc Drs Nom_Cognoms SEXO T_Final _ mKm Cat NomClub
1 1 181 Nacho Villaruel 00:16:39 00:03:22 OpenM Z 5
2 2 154 David Durán Zafra 00:16:53 00:03:25 OpenM Pitucas Moda Malaga
3 3 158 Héctor Saro 00:17:02 00:03:26 OpenM Running Vigia
4 4 1565 Pablo Navarro Capdevila 00:17:20 00:03:30 ProM UGE BADALONA
5 5 183 Ivan Bustos 00:17:36 00:03:33 OpenM Z 5
6 6 131 Eloy Serrano 00:17:46 00:03:35 OpenM Flor de Triatlo
7 7 174 Juan Antonio Crespo 00:17:54 00:03:37 OpenM Z 5
8 8 176 Patricio Rossi 00:17:54 00:03:37 OpenM Z 5
9 9 182 Pere Reche 00:17:57 00:03:38 OpenM Z 5
10 10 156 Sergio Gonzalez Santos 00:18:01 00:03:38 OpenM Rctriatlon club
11 11 213 Mohamed Zaid El Mahmoudi 00:18:04 00:03:39 OpenM
12 12 1563 Shah Rukh Khan 00:18:09 00:03:40 ProM CA GRANOLLERS
13 13 180 David Salazar 00:18:11 00:03:40 OpenM Z 5
14 14 157 Manuel Gonzalez Manuel Gonzalez 00:18:26 00:03:43 OpenM Rctriatlon club
15 15 127 Jesus Piñero 00:18:28 00:03:44 OpenM Duettri
16 16 9 Frank Garcia Soler 00:18:33 00:03:45 VetMA
17 17 71 José Rosés Ponce 00:18:34 00:03:45 OpenM Bombers Sta. Coloma
18 18 184 Jonathan Vega Sanchez 00:18:44 00:03:47 OpenM
19 19 466 Aitor Ramirez Marsiñach 00:18:54 00:03:49 OpenM UCA
20 20 1561 Ricard Sanchez Gomez 00:18:56 00:03:49 SenM UGE BADALONA
21 21 134 Alberto Prieto Martín 00:19:08 00:03:52 OpenM
22 22 3 Hafid Ada Guida 00:19:09 00:03:52 VetMB uca
23 23 177 Cesar Hernandez 00:19:12 00:03:53 OpenM Z 5
24 24 197 Francisco Alvarez Valverde 00:19:23 00:03:55 OpenM
25 25 196 María Bartolí Miralles F 00:19:24 00:03:55 OpenF
26 26 48 Sergi Diaz Ramirez 00:19:27 00:03:56 OpenM UCA
27 27 178 Javier Marco López 00:19:30 00:03:56 OpenM Z 5
28 28 202 Jorge Piñero Moraño 00:19:31 00:03:57 OpenM
29 29 1564 Blanca Gonzalez Melarde F 00:19:41 00:03:58 ProF UGE BADALONA
30 30 46 Andrés Ortega Martos 00:19:43 00:03:59 OpenM UCA
31 31 464 José Ruiz Rus 00:19:53 00:04:01 OpenM UCA
32 32 64 Joan Garcia Torres 00:19:56 00:04:02 OpenM BARCELONA ATLETISME CLUB
33 33 75 Kristina Krentzien F 00:19:58 00:04:02 VetFA C.A. Nou Barris
34 34 27 Carlos Hita Meneses 00:19:58 00:04:02 OpenM UCA
35 35 76 Francesc Candel Soley 00:20:04 00:04:03 OpenM C.A. Nou Barris
36 36 63 Enrique Perez Martinez 00:20:06 00:04:04 OpenM BARCELONA ATLETISME CLUB
37 37 12 Francisco Arias Cambero 00:20:11 00:04:05 OpenM UCA
38 38 192 Rafa Pernias Ramirez 00:20:16 00:04:06 OpenM
39 39 175 Manel Vallés 00:20:18 00:04:06 OpenM Z 5
40 40 179 Guillermo Sanchez Aragón 00:20:19 00:04:06 OpenM Z 5
41 41 173 José David Fernández 00:20:30 00:04:08 OpenM Z 5
42 42 465 Sergio Albaladejo De La Torre 00:20:30 00:04:08 OpenM UCA
43 43 4 Abdeslam Afelad 00:20:31 00:04:09 VetMB
44 44 17 Fernando José Macías Mocé 00:20:39 00:04:10 OpenM UCA
45 45 128 David Cala 00:20:48 00:04:12 OpenM Duettri
46 46 24 Víctor Díaz Ramírez 00:20:56 00:04:14 OpenM UCA
47 47 1554 Ricardo Gonzalez Simon 00:20:58 00:04:14 VetMC UGE BADALONA
48 48 207 Santi Montoya Lecegui 00:21:08 00:04:16 OpenM
49 49 211 Marc Castro Tirado 00:21:12 00:04:17 SenM
50 50 1 Pedro Benitez Ortiz 00:21:18 00:04:18 VetMA uca
51 51 129 Toni Gonzalez 00:21:25 00:04:20 OpenM Duettri
52 52 2 Cristobal Corrales Rey 00:21:38 00:04:22 VetMB uca
53 53 20 Pedro Casas Perales 00:21:50 00:04:25 OpenM UCA
54 54 7 Antonio Pulido Ortega 00:22:29 00:04:32 VetMB
55 55 203 Fran Sabado Senz 00:22:35 00:04:34 OpenM
56 56 206 Luis Miguel Gomez Vallejo 00:22:37 00:04:34 OpenM
57 57 185 David Gomez Vallejo 00:22:37 00:04:34 OpenM
58 58 47 Olga Casulleras Gras F 00:22:40 00:04:34 OpenF UCA
59 59 8 Jose Reche 00:22:40 00:04:35 VetMA
60 60 1553 Juan Luis Florenciano Restoy 00:22:55 00:04:38 VetMC UGE BADALONA
61 61 19 Pedro Atsuara Vilches 00:23:00 00:04:39 OpenM UCA
62 62 195 Eva Vidal Gondón F 00:23:13 00:04:41 OpenF
63 63 1555 Paqui Muñoz Vico F 00:23:30 00:04:45 VetFC UGE BADALONA
64 64 15 Miguel ángel Sarria Cuadra 00:23:38 00:04:46 OpenM UCA
65 65 172 Marta Montserrat Gomez F 00:23:48 00:04:48 OpenF UGE Badalona
66 66 1760 Guillem Garcia Romera 00:23:55 00:04:50 JunM UCA
67 67 1730 Carlos García Gil 00:23:59 00:04:51 VetMA
68 68 29 Elisa Medina Yuste F 00:24:10 00:04:53 OpenF UCA
69 69 13 Agueda Flores Copado F 00:24:15 00:04:54 OpenF UCA
70 70 14 Juan Antonio Justicia Alonso 00:24:16 00:04:54 OpenM UCA
71 71 200 Manuel González Alcantara 00:25:05 00:05:04 OpenM
72 72 187 Francisco Muñoz Duran M 00:25:31 00:05:09 OpenM
73 73 193 Oscar Cumella Cirera 00:25:57 00:05:14 OpenM
74 74 186 Francisco Barrero Jorquera 00:26:08 00:05:17 OpenM
75 75 198 Fernando Aceituno Campos 00:26:17 00:05:18 OpenM
76 76 104 Genesis Vicens Salazar F 00:27:09 00:05:29 OpenF CIESC DOMINGO CATALAN
77 77 16 Rafael Lozano Caballero 00:27:31 00:05:33 OpenM UCA
78 78 22 Noemi Torres F 00:30:37 00:06:11 OpenF UCA
79 79 210 Montse Alonso F 00:33:26 00:06:45 OpenF

Cursa2 Cad M

Nr Lloc Drs Nom_Cognoms SEXO T_Final _ mKm Cat NomClub
1 1 1774 Aaron Moreno Balbastre 00:10:16 00:03:27 CadM UCA
2 2 1792 Mohamed Ali El Adnani Hanidir 00:10:19 00:03:28 CadM UCA
3 3 117 Carlos Diaz Calatayud 00:10:26 00:03:30 CadM Club Atl. Caudete
4 4 1787 Joel Jaro Lopez 00:10:52 00:03:39 CadM UCA
5 5 1815 Hugo Gil Tornero 00:10:57 00:03:41 CadM UCA
6 6 1590 Gerard Ocaña Villegas 00:10:59 00:03:42 CadM Ripollet Unió Atlètica
7 7 1597 Sergi Luque Sasiain 00:11:01 00:03:42 CadM UGE BADALONA
8 8 1411 Joel Penina Corriols 00:11:04 00:03:43 CadM COL.LEGI FUSTER
9 9 1802 Abel Hernandez Gomez 00:11:06 00:03:44 CadM UCA
10 10 1591 Albert Lazaro Madrona 00:11:08 00:03:44 CadM Ripollet Unió Atlètica
11 11 1810 Angel David Ramirez Diez 00:11:31 00:03:52 CadM UCA
12 12 1785 Javi Rodriguez Carrasco 00:11:39 00:03:55 CadM UCA
13 13 872 Victor Nieves Peña 00:11:40 00:03:55 CadM INS NUMÀNCIA
14 14 1581 Jan Estruga Asensio 00:11:43 00:03:56 CadM CA Nou Barris
15 15 1574 Victor Perez Herrera 00:11:52 00:03:59 CadM ISS L’HOSPITALET
16 16 1582 Sergi Alvarez Ocaña 00:11:57 00:04:01 CadM CA Nou Barris
17 17 116 Raúl Rodriguez Vicente 00:12:03 00:04:03 CadM Club Atl. Caudete
18 18 1824 Youness Azzi Perez 00:12:06 00:04:04 CadM UCA
19 19 1362 Yeray Barrientos Mata 00:12:09 00:04:05 CadM COL·LEGI SINGUERLIN
20 20 968 Iker Orelllana Beneite 00:12:10 00:04:05 CadM Ramon Berenguer IV
21 21 1365 Oscar Carrasco Baraja 00:12:18 00:04:08 CadM COL·LEGI SINGUERLIN
22 22 1378 Wallid Stiheu Bihi 00:12:18 00:04:08 CadM ins terra Roja
23 23 1812 David Castro Pozo 00:12:25 00:04:10 CadM UCA
24 24 1364 Pau Morales Morón 00:12:33 00:04:13 CadM COL·LEGI SINGUERLIN
25 25 1598 Serguei Alonso Gallego 00:12:33 00:04:13 CadM UGE BADALONA
26 26 1776 Adria Rodriguez Guasch 00:12:38 00:04:15 CadM UCA
27 27 1379 Adam Nasar 00:12:41 00:04:16 CadM ins terra Roja
28 28 871 Ivan Cuadrado Vergara 00:12:42 00:04:16 CadM INS NUMÀNCIA
29 29 1796 Pau Romero Sanchez 00:12:42 00:04:16 CadM UCA
30 30 1585 Rafael Gamez Martínez 00:12:42 00:04:16 CadM CA Nou Barris
31 31 1786 Joel Diaz Bartrina 00:12:44 00:04:17 CadM UCA
32 32 1455 Ayman Farricha 00:12:46 00:04:17 CadM CENTRE CATALÀ COMERCIAL
33 33 1805 Aleix M Fransitorras Martinez 00:12:56 00:04:21 CadM UCA
34 34 873 Arnau Quirós Recuerda 00:13:06 00:04:24 CadM INS NUMÀNCIA
35 35 1813 Edgar Climent Zhou 00:13:06 00:04:24 CadM UCA
36 36 1465 Daniel González Romero 00:13:08 00:04:25 CadM CENTRE CATALÀ COMERCIAL
37 37 966 David Delgado Gómez 00:13:12 00:04:26 CadM Ramon Berenguer IV
38 38 1822 Victor Quintero Ortiz 00:13:16 00:04:27 CadM UCA
39 39 1794 Pablo Terroba Benitez 00:13:26 00:04:31 CadM UCA
40 40 1788 Jordi Pulido Toro 00:13:28 00:04:31 CadM UCA
41 41 1456 Marc Santafé Antón 00:13:28 00:04:32 CadM CENTRE CATALÀ COMERCIAL
42 42 10 Biel Lopez Lopez 00:13:29 00:04:32 CadM uge
43 43 1816 Joan Gonzalez Pons 00:13:34 00:04:33 CadM UCA
44 44 1823 Xavier Aranda Salinas 00:13:35 00:04:34 CadM UCA
45 45 31 Alex Perez Cardenas 00:13:38 00:04:35 CadM UCA
46 46 1820 Pau Casas Gutierrez 00:13:44 00:04:37 CadM UCA
47 47 1803 Adria Dalmau Gallego 00:13:55 00:04:41 CadM UCA
48 48 1778 Alex Dominguez Campanario 00:13:57 00:04:41 CadM UCA
49 49 1775 Abraham Lopez Borrego 00:14:01 00:04:42 CadM UCA
50 50 1583 Ramón Ventura Navarro 00:14:03 00:04:43 CadM CA Nou Barris
51 51 469 Hugo Garcia Roman 00:14:21 00:04:49 CadM uar
52 52 468 Ayoub Eziyati Raposo 00:14:22 00:04:50 CadM uar
53 53 964 Pau Arenas Alcalá 00:15:08 00:05:05 CadM Ramon Berenguer IV
54 54 965 Adrià Moreno Roca 00:15:24 00:05:10 CadM Ramon Berenguer IV
55 55 1466 Joel Lozano Fornet 00:16:43 00:05:37 CadM CENTRE CATALÀ COMERCIAL
56 56 1462 Iván Pareja Giménez 00:16:46 00:05:38 CadM CENTRE CATALÀ COMERCIAL
57 57 1811 Carlos Carrillo Perez 00:17:41 00:05:56 CadM UCA
58 58 1463 Wilmer González Almonte 00:17:45 00:05:58 CadM CENTRE CATALÀ COMERCIAL
59 59 1457 Zakariae Assidi 00:17:47 00:05:58 CadM CENTRE CATALÀ COMERCIAL
60 60 963 Antonio Aguilar García 00:18:36 00:06:15 CadM Ramon Berenguer IV
61 61 605 Lucas Maelgares Carmona 00:21:09 00:07:06 CadM FEDAC SAGRAT COR

Cursa3 Cad F

Nr Lloc Drs Nom_Cognoms SEXO T_Final _ mKm Cat NomClub
1 1 1586 Judit Lerma Colomer F 00:07:34 00:03:59 CadF FCBARCELONA
2 2 1594 Vicky Michel Godin F 00:07:45 00:04:05 CadF FCBARCELONA
3 3 1578 Martina Lacambra Muñoz F 00:07:47 00:04:06 CadF C.A. Nou Barris
4 4 1596 Maria Gonzalez Sanchez F 00:07:54 00:04:10 CadF UGE BADALONA
5 5 1587 Raquel Perez Espada F 00:08:00 00:04:13 CadF FCBARCELONA
6 6 1575 Ona Codina Rovira F 00:08:04 00:04:15 CadF C.A. Nou Barris
7 7 1577 Anna Torrent Latorre F 00:08:08 00:04:17 CadF C.A. Nou Barris
8 8 1818 Marta Gonzalez Garcia F 00:08:09 00:04:18 CadF UCA
9 9 1592 Núria Escutia Piñol F 00:08:10 00:04:18 CadF C.A. Nou Barris
10 10 1579 Tania Ibarra Tudury F 00:08:10 00:04:18 CadF C.A. Nou Barris
11 11 1798 Sandra Lerma F 00:08:19 00:04:23 CadF UCA
12 12 1530 Carla González Vilaplana F 00:08:24 00:04:26 CadF INS LES VINYES
13 13 1593 Cristina Duran Estevez F 00:08:38 00:04:33 CadF C.A. Nou Barris
14 14 1595 Leonor Hugas Peñalver F 00:08:43 00:04:36 CadF UGE BADALONA
15 15 114 Inés López F 00:08:44 00:04:36 CadF Club Atl. Caudete
16 16 1806 Alejandra Toribio García F 00:08:49 00:04:39 CadF UCA
17 17 1780 Andrea Piñero Martin F 00:08:49 00:04:39 CadF UCA
18 18 1817 Maria Gil Lazaro F 00:08:51 00:04:40 CadF UCA
19 19 1821 Sohaila Gafa El Issaoui F 00:08:56 00:04:42 CadF UCA
20 20 1580 Maria González González F 00:08:57 00:04:43 CadF C.A. Nou Barris
21 21 1436 Nerea Galván López F 00:08:57 00:04:43 CadF CENTRE CATALÀ COMERCIAL
22 22 115 Nuria Moreno Benito F 00:09:16 00:04:53 CadF Club Atl. Caudete
23 23 1809 Andrea Gil Lazaro F 00:09:21 00:04:55 CadF UCA
24 24 1814 Estefania Vadillo Calpe F 00:09:21 00:04:56 CadF UCA
25 25 470 Maria Moreno Rubio F 00:09:29 00:05:00 CadF uar
26 26 1588 Paula Castilla Marco F 00:09:31 00:05:01 CadF UGE BADALONA
27 27 1532 Marta Gago Gonzalez F 00:09:32 00:05:01 CadF Col·legi Singuerlín
28 28 1783 Helena Rodriguez F 00:09:40 00:05:06 CadF UCA
29 29 1790 Mª Victoria Olivella Vigara F 00:09:44 00:05:07 CadF UCA
30 30 1777 Ainoa Sanchez Arias F 00:09:47 00:05:09 CadF UCA
31 31 1781 Celia Toribio Gabarrón F 00:09:47 00:05:09 CadF UCA
32 32 1437 Victoria Nwaeze Aku F 00:09:53 00:05:12 CadF CENTRE CATALÀ COMERCIAL
33 33 1438 Ainhoa Umanzor Umaña F 00:09:55 00:05:13 CadF CENTRE CATALÀ COMERCIAL
34 34 962 Sandra Piñero Garrido F 00:09:59 00:05:16 CadF Ramon Berenguer IV
35 35 471 Naira Esteban Vega F 00:10:07 00:05:20 CadF uar
36 36 1427 Arielys Pérez Figueroa F 00:10:12 00:05:22 CadF CENTRE CATALÀ COMERCIAL
37 37 1990 Atenea Parreño F 00:10:22 00:05:28 CadF UCA
38 38 1799 Sandra Serrano Villen F 00:10:33 00:05:33 CadF UCA
39 39 32 Jana Gil Soto F 00:10:33 00:05:34 CadF UCA
40 40 1782 Ester Sanchez Perez F 00:10:43 00:05:38 CadF UCA
41 41 1429 Nassima Arbaj F 00:10:55 00:05:45 CadF CENTRE CATALÀ COMERCIAL
42 42 1434 Esther Lin F 00:11:13 00:05:55 CadF CENTRE Llegir més …

Via:: UCA

https://i1.wp.com/www.santako.com/wp-content/uploads/2016/11/amoros16-212x300.jpg?fit=212%2C300https://i1.wp.com/www.santako.com/wp-content/uploads/2016/11/amoros16-212x300.jpg?resize=150%2C150Tedi RocaGeneralCursa1 Open NrLlocDrsNom_CognomsSEXOT_Final_mKmCatNomClub 11181Nacho Villaruel00:16:3900:03:22OpenMZ 5 22154David Durán Zafra00:16:5300:03:25OpenMPitucas Moda Malaga 33158Héctor Saro00:17:0200:03:26OpenMRunning Vigia 441565Pablo Navarro Capdevila00:17:2000:03:30ProMUGE BADALONA 55183Ivan Bustos00:17:3600:03:33OpenMZ 5 66131Eloy Serrano00:17:4600:03:35OpenMFlor de Triatlo 77174Juan Antonio Crespo00:17:5400:03:37OpenMZ 5 88176Patricio Rossi00:17:5400:03:37OpenMZ 5 99182Pere Reche00:17:5700:03:38OpenMZ 5 1010156Sergio Gonzalez Santos00:18:0100:03:38OpenMRctriatlon club 1111213Mohamed Zaid El Mahmoudi00:18:0400:03:39OpenM 12121563Shah Rukh Khan00:18:0900:03:40ProMCA GRANOLLERS 1313180David Salazar00:18:1100:03:40OpenMZ 5 1414157Manuel Gonzalez Manuel Gonzalez00:18:2600:03:43OpenMRctriatlon club 1515127Jesus Piñero00:18:2800:03:44OpenMDuettri 16169Frank Garcia Soler00:18:3300:03:45VetMA 171771José Rosés Ponce00:18:3400:03:45OpenMBombers Sta. Coloma 1818184Jonathan...Santa Coloma de Gramenet

Related Posts

La revàlida de Mechaal

[COMUNICAT] Respecte a l’incendi a Tomorrowland

Convocatoria Asamblea Anual de Socios 2017

Convocatoria Asamblea Anual de Socios 2017