XVIII Torneig Internacional i XIII Sots-dotze Juvenil de Catalunya d’Escacs

Club Segle XXI – Rellotge, 21
Del 28 d’agost al 5 de setembre de 18 h a 22 h
Organitza: Agrupació de Veïns Districte VI Barri del Fondo

Torneig de Tennis Torribera

Complex Esportiu Torribera
Del 30 d’agost al 5 de setembre
Organitza: Complex Esportiu Torribera

Torneig de Billar a tres bandes

Local La Colmena – Plaça de la Vila
3 de setembre de18 a 21 h, 4 de setembre de 10 a 14 i de 16 a 20 h
i 5 de setembre fins les 11h
Organitza: Secció de Billar La Colmena

Concurs d’escacs de partides ràpides a 5′

Local La Colmena – Plaça de la Vila
3 de setembre, 21 h
Organitza: Secció d’Escacs La Colmena

Torneig Futbol 7

Parc Fluvial del Besòs
4 i 5 de setembre de10 a 19 h
Organitza: Església Evangèlica el Poder de Dios.

Torneig de Futbol Sala Adaptat

Pavelló La Bastida
4 de setembre de 10 a 14 h
Organitza: Associació Esportiva i de Lleure Serra Marina

Exhibició i màsters d’activitats dirigides

Plaça de la Mediterrània
4 de setembre de 10 a 11 h
Organitza: CEM Rambla Fondo

Jornada de portes obertes al CER

Centre Esportiu Raval – Sant Jordi, 14
4 de setembre de 9 a 14 h
Organitza: Centre Esportiu Raval

Exhibició de Bitlles Catalanes

Parc del costat del Camp de Futbol Municipal
4 de setembre de 10 a 12 h
Organitza: Club Bitlles Catalanes Santa Coloma de Gramenet

Escacs al carrer. VI Edició Escacs Gegants.

Plaça de la Vila
4 de setembre de 10:30 a 13:30 h
Organitza: Secció d’Escacs La Colmena

Classe de gimnàstica i Tai-txí per a la gent gran

Parc Fluvial del Besòs
4 de setembre de10:30 a 13 h
Organitza: Associació Esport i Salut

Clínic de tennis

Parc Fluvial del Besòs
4 de setembre de 10:30 a 13:30 h
Organitza: Complex Esportiu Torribera

Clínic de BTT

Parc Fluvial del Besòs
4 de setembre de 10:30 a 13:30 h
Organitza: Complex Esportiu Torribera

Clínic de Tir amb Arc

Llera del riu, zona gespa
4 de setembre de 10:30 a 13:30 h
Organitza: Complex Esportiu Torribera

XXX Torneig Singuerlin de Futbol

Camp de Futbol Can Zam 2
4 de setembre de 19 a 21 h
Organitza: C.F. Singuerlin

Cursa ciclista de Festa Major. Memorial Jaume Raul. Veterans.

Circuit urbà: Av. Generalitat, Av. Llorenç Serra, Av. Santa Coloma
5 de setembre de 10:30 a 12 h
Organitza: Club Ciclista Colomenc

Torneig de Petanca de Festa Major

Club Petanca Santa Coloma – Víctor Hugo s/n
5 de setembre de 9 a 20 h. Finals a partir de 16 h
Organitza: Club Petanca Santa Coloma

Torneig infantil d’escacs

Local La Colmena -Plaça de la Vila
5 de setembre, 11 h
Organitza: Secció d’Escacs La Colmena

Campionat de Padel

CEM Duet Can Zam – Víctor Hugo s/n
5 de setembre de 9 a 14 h
Organitza: CEM Duet Can Zam

Inflables a la piscina exterior

CEM Duet Can Zam – Víctor Hugo s/n
5 de setembre de 10 a 13 h
Organitza: CEM Duet Can Zam

Tallers Infantils

CEM Duet Can Zam – Víctor Hugo s/n
5 de setembre de 10 a 13 h
Organitza: CEM Duet Can Zam

Màsters de Ritme Llatí i Body Combat

CEM Duet Can Zam – Víctor Hugo s/n
5 de setembre de 12 a 13 h
Organitza: CEM Duet Can Zam

Torneig d’escacs per parelles Passa Peces”

Local La Colmena – Plaça de la Vila
5 de setembre de 17:30 a 21 h
Organitza: Secció d’Escacs La Colmena

Exhibició Aeromodelisme RC

Llera del riu

adminGeneralXVIII Torneig Internacional i XIII Sots-dotze Juvenil de Catalunya d'EscacsClub Segle XXI - Rellotge, 21Del 28 d'agost al 5 de setembre de 18 h a 22 hOrganitza: Agrupació de Veïns Districte VI Barri del Fondo Torneig de Tennis TorriberaComplex Esportiu TorriberaDel 30 d'agost al 5 de setembreOrganitza: Complex Esportiu...Santa Coloma de Gramenet