XVII Torneig Internacional i XII Torneig sots-dotze Juvenil de Catalunya d’Escacs

Centre Cívic del Fondo

Del 31 d’agost al 8 de setembre, de 18 a 22 h

Organització: Agrupació de Veïns del districte VI      


Concurs d’escacs de partides ràpides a 5 minuts

Local de La Colmena

Divendres 4, a les 21 h

Organització: Secció d’Escacs La Colmena    


Torneig de billar a l’americana (a tres bandes)

Local de La Colmena

Del 4 al 6 de setembre, matins i tardes

Organització: Secció de Billar La Colmena


Torneig de Tennis Torribera

Complex Esportiu Torribera

Del 24 d’agost al 6 de setembre, matí i tarda

Organització: CE Torribera


Exhibició de Bitlles Catalanes

Parc del costat del Camp de futbol Municipal

Dissabte 5, de 9.30 a 12 h

Organització: Club Bitlles Catalanes Santa Coloma de Gramenet


Jornada de portes obertes al Centre Esportiu Raval

Centre Esportiu Raval

Dissabte 5, de 9 a 14 h

Organització: CER


Torneig de futbol sala adaptat

Pavelló La Bastida      

Dissabte 5, de 10 a 14 h

Organització: A. E. Serra de Marina


Torneig Futbol 7       

Parc Fluvial del Besòs

Dissabte 5 i diumenge 6, de 10 a 19 h

Organització: Església Evangèlica El Poder de Diós


Classe oberta de tai-txi i ioga

Plaça de la Mediterrània

Dissabte 5, a les 10 h

Organització: CE Rambla Fondo


Escacs al carrer. VII Edició d’Escacs gegants

Plaça de la Vila

Dissabte 5, 10.30 h a 13.30 h

Organització: Secció d’Escacs La Colmena


Clínic de tennis

Parc Fluvial del Besòs.

Dissabte 5, de 10.30 a 13.30 h           

Organització: Complex Esportiu Torribera


Clínic de BTT

Parc Fluvial del Besòs

Dissabte 5, de 10.30 a 13.30 h

Organització: Complex Esportiu Torribera


Clínic de Tir amb Arc

Parc Fluvial del Besòs

Dissabte 5, de 10.30 a 13.30 h

Organització: Complex Esportiu Torribera


Quatre hores de natació

CEM Duet Can Zam

Dissabte 5, de 11 a 15 h

Organització: Associació Natació Gramenet


Gimnàstica i tai-txi per a la gent gran

Parc Fluvial del Besòs

Dissabte 5, de 10.30 a 13 h

Organització: Associació Esport i Salut


Torneig de Futbol Sala Torribera

Complex Esportiu Torribera    

Dissabte 5, de 15 a 21 h i diumenge 6, de 10 a 15 h

Organització: CE Torribera


Torneig Infantil d’Escacs

Local de La Colmena

Diumenge 6, a les 11 h

Organització: Secció d’Escacs La Colmena


Torneig masculí de Petanca de Festa Major

Diumenge 6, de 9 a 20 h. Finals a partir de les 16 h

Organització: Club Petanca Santa Coloma


Cursa ciclista de Festa Major. Veterans

Diumenge 6, de 10.30 a 12 h

Circuit urbà. av..de la Generalitat, av. d’en Llorenç Serra, av..de Santa Coloma.        

Organització: Club Ciclista Colomenc


Torneig d’escacs per parelles Passa peces”

Local de La Colmena

Diumenge 6

adminGeneralXVII Torneig Internacional i XII Torneig sots-dotze Juvenil de Catalunya d'EscacsCentre Cívic del FondoDel 31 d'agost al 8 de setembre, de 18 a 22 hOrganització: Agrupació de Veïns del districte VI       Concurs d'escacs de partides ràpides a 5 minutsLocal de La ColmenaDivendres 4, a les 21 hOrganització: Secció d'Escacs...Santa Coloma de Gramenet

Related Posts

germinia

La Fundació Germina destaca la importància d’abordar el maltractament infantil i adolescent des de la detecció dels primers indicis

Programació de tardor 2017 a Ecometròpoli

Programació de tardor 2017 a Ecometròpoli

TORNA LA JUGATECA!!